Basket
Want free delivery? Spend £25 more.
Congratulations!
You've qualified for free delivery!
Skip to content

faqPRODUKTY

Czy wasze produkty są testowane na zwierzętach?

Tak, wszystkie nasze produkty są wolne od okrucieństwa. Nie testujemy żadnych składników na zwierzętach i nie prowadzimy sprzedaży detalicznej w krajach, które wymagają testów na zwierzętach.

Pełna gama kosmetyków Mylee została certyfikowana przez organizację PeTA (People for the Ethical Treatment of Animals). 

Czy produkty mylee zawierają parabeny?

Nie, nie i jeszcze raz nie! Nasze lakiery hybrydowe nie zawierają parabenów.

Po utwardzeniu pod lampą, moje paznokcie nadal są lepkie…

Zgadza się – wierzch lakieru jest klejący, a wszystko po to, aby kolejne warstwy mogły do siebie przylegać. To tzw. lepka warstwa dyspersyjna. Gdy aplikujesz na paznokcie ostatnią warstwę lakieru, przetrzyj każdy paznokieć cleanerem. W ten sposób pozbędziesz się lepkiej warstwy.

Ile warstw lakieru muszę nałożyć, aby uzyskać najlepsze krycie?

Zalecamy nakładać na paznokcie cienkie warstwy lakieru. W przypadku niektórych kolorów wystarczy nałożyć 2 warstwy, inne będą wymagały nałożenia 3. Zależy to od pigmentacji danego lakieru i poziomu krycia, jaki chcesz uzyskać.

Czy mogę nakładać manicure hybrydowy, gdy przebywam na świeżym powietrzu?

Nie. Ekspozycja lakieru hybrydowego na słońce spowoduje wstępne utwardzenie produktu. Zostań więc w domu na czas aplikacji manicure. Z tego samego powodu lepiej będzie, jeśli usiądziesz z dala od otwartego okna.

Dlaczego lakier MyGel nie schodzi z paznokci, mimo że namaczam paznokcie w zmywaczu z acetonem?

Najprawdopodobniej nie wypolerowałaś do końca wierzchniej, błyszczącej warstwy manicure (topu). Aby zmywacz mógł skutecznie zadziałać, musisz najpierw zmatowić paznokcie za pomocą polerki. Wtedy zmywacz będzie mógł wniknąć w lakier i go rozpuści. Może to trwać dłużej również wtedy, gdy na twoich paznokciach jest więcej warstw lakieru hybrydowego niż zwykle. Jeśli mimo namaczania w zmywaczu, na paznokciach pozostaje lakier, mocz paznokcie w zmywaczu przez kolejne 5 minut i spróbuj ponownie.

Czy lakiery z serii MyGel mogą być używane z żelem budującym Builder Gel?

Jak najbardziej! Współpracują ze sobą bez najmniejszych problemów.

Czy lakier bazowy (baza) pozwoli mi nadbudować paznokcie?

Nie, bazę Base Coat nakłada się na paznokcie pojedynczą warstwą. To zupełnie inny produkt niż żel budujący Builder Gel, który świetnie sprawdza się do nadbudowy i przedłużania paznokci.

Czy będąc w ciąży, mogę bezpiecznie używać lakierów MyGel?

Tak, jak najbardziej. Możesz śmiało nosić manicure hybrydowy, podobnie jak inne lakiery oraz przedłużenia paznokci. Płytka paznokcia jest szczelna, substancje umieszczone na paznokciach nie wnikają do krwiobiegu, a lakiery z serii MyGel zostają utwardzone w ciągu kilku minut od ich nałożenia na paznokcie.

Czy mogę nakładać lakiery z serii MyGel na bazę i top innej marki?

Produkty MyGel mogą być używane z produktami innych marek, jednak nie możemy wówczas zagwarantować najwyższej jakości rezultatu.APLIKACJA I USUWANIEJak nałożyć lakier MyGel…

1. Umyj i osusz ręce (nie nakładaj żadnych kremów ani olejków na dłonie).

2. Użyj odpychacza lub patyczków do skórek, aby odepchnąć skórki, a także, w razie potrzeby, usunąć martwy naskórek z paznokcia.

3. Użyj pilnika, aby nadać paznokciom pożądany kształt.

4. Wypoleruj paznokcie blokiem polerskim, usuwając z nich połyskującą warstwę.

5. Oczyść paznokieć za pomocą cleanera Prep & Polish Wipe nałożonego na niestrzępiącą się chusteczkę Lint Free Wipe.

6. Nałóż na paznokcie lakier bazowy MyGel Base Coat i utwardź (30-60 sekund pod lampą Mylee Pro LED Lamp lub 120 sekund pod lampą UV). Wskazówka: przed utwardzeniem w lampie upewnij się, że lakier nie dotyka nigdzie twojej skóry.

7. Nałóż cienką warstwę wybranego koloru MyGel i utwardź (30-60 sekund pod lampą LED, 120 sekund pod lampą UV). 

8. W razie potrzeby powtórz, aby zwiększyć krycie.

9. Nałóż top MyGel Top Coat i utwardź (30-60 sekund pod lampą LED, 120 sekund pod lampą UV).

10. Jeśli używasz standardowego topu Top Coat, usuń lepką warstwę dyspersyjną za pomocą cleanera Prep & Polish Wipe na chusteczce Lint Free Wipe. Jeśli używasz topu bez lepkiej warstwy dyspersyjnej No Wipe Top Coat, twoje paznokcie nie będą wymagały przecierania.

11. Nałóż olejek Mylee Nail & Cuticle Oil na paznokcie i skórki, aby odżywić je i nawilżyć.

Jak usunąć lakier MyGel…

1. Wypoleruj paznokcie pilnikiem lub bloczkiem polerskim, aby usunąć z nich warstwę wierzchnią. Musisz zrobić to dokładnie, by zmywacz mógł dotrzeć do lakieru i rozpuścić go. Uważaj jednak, by nie uszkodzić paznokcia.

2. Nasącz płatek kosmetyczny zmywaczem Mylee Gel Remover i umieść na paznokciu, zabezpieczając folią.

3. Pozostaw na 10 minut do namoczenia, a następnie ściągnij folię z chusteczką zdecydowanym ruchem. Usuń zalegający lakier za pomocą skrobaczki do lakieru lub drewnianych patyczków do skórek.

4. Jeśli na paznokciu wciąż pozostaje trochę lakieru, ponownie wypoleruj i ponownie zawiń paznokieć folią ze zmywaczem.

5. Po usunięciu całości lakieru, użyj pilnika do wymodelowania i wypolerowania paznokci.

Czy przed użyciem lakieru należy wstrząsnąć pojemnikiem?

Tak. Potrząśnięcie butelką z lakierem hybrydowym wpłynie korzystnie na lepkość produktu, łatwość aplikacji i efektywność rozprowadzania go po paznokciu.

Po utwardzeniu pod lampą, moje paznokcie nadal są lepkie…

Zgadza się – wierzch lakieru jest klejący, a wszystko po to, aby kolejne warstwy mogły do siebie przylegać. To tzw. lepka warstwa dyspersyjna. Gdy aplikujesz na paznokcie ostatnią warstwę lakieru, przetrzyj każdy paznokieć cleanerem. W ten sposób pozbędziesz się lepkiej warstwy.

Gdy przecieram paznokcie cleanerem, na chusteczce zostaje trochę koloru…

Nie martw się, to normalne. Po utwardzeniu lakieru wydostaje się z produktu nieco wilgoci, która zawiera także trochę koloru. Zauważysz prawdopodobnie, że dzieje się to częściej w przypadku ciemniejszych kolorów. Nie usunie to jednak całego koloru z twoich paznokci.

LAMPA


Jaka jest różnica pomiędzy lampą LED a lampą UV?

Lampa LED wykorzystuje podobną technologię, co lampa UV, jest jednak skuteczniejsza.

Pod lampą LED utwardzisz swój manicure dwa razy szybciej niż pod lampą UV. Lampa LED nie generuje ciepła ani promieni UVA i UVB. Nie musisz w niej także wymieniać żarówek, tak jak ma to miejsce w przypadku lampy UV.

Zalecamy używanie lamp LED i/lub UV od Mylee. Lampa Mylee Pro Lamp to wysokiej jakości, specjalistyczna lampa LED.

Czy mogę patrzeć prosto w lampę, gdy jest ona włączona?

Nigdy nie powinno się kierować oczu prosto w silne światło, ponieważ może to uszkodzić wzrok.


BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW


Czy MyGel może uszkodzić mi paznokcie?

Nie. Jedyne ryzyko uszkodzenia paznokci wynika z nieprawidłowego użycia narzędzi lub niestosowania się do instrukcji. Możesz na przykład uszkodzić płytkę paznokcia wtedy, gdy za mocno ścierasz ją blokiem polerskim przed aplikacją manicure lub w trakcie jego usuwania. Również odrywanie lakieru hybrydowego zamiast stosowania się do instrukcji usuwania stylizacji może uszkodzić płytkę paznokcia.


ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW


Po utwardzeniu pod lampą, moje paznokcie nadal są lepkie…

Zgadza się – wierzch lakieru jest klejący, a wszystko po to, aby kolejne warstwy mogły do siebie przylegać. To tzw. lepka warstwa dyspersyjna. Gdy aplikujesz na paznokcie ostatnią warstwę lakieru, przetrzyj każdy paznokieć cleanerem. W ten sposób pozbędziesz się lepkiej warstwy.

Bąbelki na lakierze hybrydowym. Dlaczego pod lakierem powstają pęcherzyki powietrza?

Ten problem pojawia się w wyniku niedokładnego przygotowania paznokcia do aplikacji manicure, zwłaszcza niewystarczającego odtłuszczenia paznokci. Zanim aplikujesz bazę na paznokcie, upewnij się, że twoje paznokcie są czyste i odtłuszczone..

Mój lakier hybrydowy nie utwardza się…

Spokojnie, prawdopodobnie po prostu utwardzasz go za krótko. Zalecamy, aby utwardzać lakier 30-60 sekund pod lampą LED lub 2 minuty pod lampą UV (jednak warto pamiętać, że nie da się “utwardzić za bardzo”). Podajemy rekomendowany czas utwardzania w odniesieniu do lamp LED i UV od Mylee. W przypadku lamp innych producentów ten czas może się różnić, podobnie jak przy nałożeniu grubszej warstwy lakieru hybrydowego. Postaraj się nakładać cienkie, równe warstwy lakieru.

Czy potrzebuję wszystkiego, co jest w zestawie do manicure hybrydowego…

Nasze zestawy są złożone z wysokiej jakości produktów, które przydadzą ci się do manicure hybrydowego. W zestawie nie znajdziesz raczej niczego, co mogłabyś uznać za zbędne.

Co zrobić, jeśli mój pędzelek do lakieru stwardnieje?

Jeśli namoczysz pędzel w zmywaczu do paznokci Mylee Gel Nail Polish Remover, pozbędziesz się z niego stwardniałego lakieru.

Dlaczego kolor lakieru w buteleczce nie jest identyczny z tym, który widnieje na opakowaniu/na zdjęciu na stronie internetowej?

Lakier hybrydowy MyGel utwardza się pod wpływem światła, więc nie możemy umieszczać go w przezroczystej buteleczce. Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcie produktu na stronie internetowej dokładnie odzwierciedlało rzeczywistość. Ze względu na różnice między ustawieniami monitorów, kolor wyświetlany na twoim ekranie może różnić się od koloru rzeczywistego produktu.FAQ – WOSK


Czym różni się wosk do depilacji bezpaskowej i wosk kremowy (miękki)?

Wosk do depilacji bezpaskowej, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga użycia papierowych pasków do depilacji. To wosk nowszej generacji – nakładasz rozpuszczony wosk na obszar, który chcesz wydepilować, czekasz aż stwardnieje, a następnie odrywasz go zdecydowanym ruchem.Wosk kremowy (miękki) to tradycyjny wosk do depilacji, który wymaga użycia papierowych lub materiałowych pasków do usuwania owłosienia z ciała.

Recently viewed

wishlist

Recently viewed

wishlist

15% OFF

HELLO POLAND, POZNAJ MYLEE

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymać 15% zniżki na swoje kolejne zakupy.

files/Screenshot_26.webp

Darmowa dostawa

Od 100zł

files/paypo_transparent.png

Odroczone Płatności

Zamów teraz, zapłać za 30 dni

files/badge.png

Marka Nr 1 w UK

Ponad 4 miliony zadowolonych klientek